Знайдіть корені рівняння 4х2-1=0


Ответы на вопрос

Отвечает Кёлер Лера.

Ответ:

+- 1/2

Объяснение:

4x^2-1 = 0

4x^2 = 1

x^2 = 1/4

x = +-1/2