9.Знайти суму перших десяти члені геометричної прогресії, другий член якої дорівнює 4, а знаменник

-1. 1.42.-43.04.8СРОЧНО!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпова Света.

Ответ:

0

Объяснение:

b2=b1*q; b1=b2/q

S10=(b1*(q^10-1))/(q-1)= b2*(q^10-1)/q(q-1)

S10= 4*0/2=0