Складіть зведене квадратне рівняння корені якого є числа -4 і 1.


Ответы на вопрос

Отвечает Латыпова Алия.

x² + px + q = 0

x₁ = - 4        x₂ = 1

1) -p = x₁ + x₂

- p = - 4 + 1

- p = - 3

p = 3

2) q = x₁ * x₂

q = - 4 * 1

q = - 4

Ответ : x² + 3x - 4