в одному кошику грибів у 4 рази більше ніж у другому. якщо з першого кошика перекласти 9 грибів у

другий, то в обох кошиках грибів стане порівну. скільки грибів було в кожному кошику спочатку поможіть будь ласка.​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Злата.

                               Было             Стало

1-я корзинка           4х                  4х - 9

2-я корзинка           х                    х + 9

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

4х - 9 = х + 9

4х - х = 9 + 9

3х = 18

х = 18 : 3

х = 6 грибов - было во второй корзинке

4х = 4 · 6 = 24 гриба - было в первой корзинке

Ответ: 24 гриба и 6 грибов.

Проверка:

24 - 9 = 6 + 9

15 = 15