У двох кошиках було 75 грибів до того ж у першому було на 15 грибів більше ніж у другому Скільки

грибів було в кожному кошику ? Яке з рівнянь відповідає умові задачі якщо через х позначили кількість грибів і другому кошику? а) х+15х=75 б) х+(х-15)=75 г)х+15=75в) (х+15)+х=75б) х+(х-15)=75

Ответы на вопрос

Отвечает Nigga Joseph.

1-я корзинка             х + 15

2-я корзинка                х

Всего                      75 грибов

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

х + 15 + х = 75

х + х = 75 - 15

2х = 60

х = 60 : 2

х = 30 (грибов) - было во второй корзинке

30 + 15 = 45 (грибов) - было в первой корзинке

Ответ: в) (х + 15) + х = 75.