В трьох кошиках 56 кг яблук. У першому кошику на 12 кг менше ніж у другому,а в третьому-вдвічі

більше ніж у першому.Скільки кг яблук у кожному кошику?

Ответы на вопрос

Отвечает Корсакова Варвара.

Припустимо,що у першому кошику х кг,тоді у другому х+12 кг, а третьому  2х кг Складемо рівняння

х+х+12+2х=56

4х=56-12

4х= 44

х=44:4

х=11 кг у першому кошику

11+12=23 кг у другому кошику

11*2=22 кг у третьому кошику

 

перевірка 11+23+22=56 кг