Визнач кількість коренів квадратного рівняння: 4x2+15x+1=0


Ответы на вопрос

Отвечает Гриценко Дарья.

Ответ:

Объяснение:

4x²+15x+1=0

Δ=225-16=209 > 0      2  коренів