Доведіть що: 1)коренем рівняння 3(8-a)=24-3aе будь яке число 2)рівняння у-8=у не має коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Юсупов Артур.

Ответ:

1) 3(8-a)=24-3a

  24-3а=24-3а

 Так, рішенням є будь-яке число, бо з двох сторін рівняння однакове

2) у-8=у

   у-у=8

   0\neq8

Так, коренів немає, бо 0 не може дорівнювати 8