Розв'язати рівняння 2+2x²-3x=0допоможіть будь ласка!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Ильясова Аделина.

Відповідь:

2+2x²-3x=0     / 2

1+2x²-2/3х=0

через дискримінант

д=2/3-4*(1)*2=-22/3

Пояснення:nfr так як вийшло мінусовк то далі не робемо

здається так