Не розв'язуючи рівняння знайдіть добуток його коренів 2x^2+7x-22=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Растова Лиза.

Ответ:

2x²+7x-22=0

D=b²-4ac=7²-4•2•(-22)=49+176=225

x1x2=-b±√D/2a=-7±√225/2•2=-7±15/4=-5,5;2

Ответ: -5,5 ; 2