Знайдіть підбором корені рівняння: 1) х 2 -4х-12=0 2) х 2 -х-20=0 Складіть зведене квадратне

рівняння, корені якого дорівнюють: 1) 2 і 3 ; 2) -3 і 4; 3) 2 і -7; 4) 0,3 і -0,5

Ответы на вопрос

Отвечает Стронг Ооо.

Ответ:

1.х² - 4х - 12 = 0

х1 + х2 = 4

х1 * х2 = -12

х1 = - 2

х2 = 6

х² - х - 20 = 0

х1 + х2 = -1

х1 * х2 = -20

х1 = -4

х2 = 5

Второе я могу зделать , но если честно мне лень думать , прости