Даю 30 балов! не виконуючи побудови знайдіть координати точок перетину графіка функції у=-0,8х+4

з осями координат​

Ответы на вопрос

Отвечает Лесковская Катя.

Ответ:

Объяснение:

0 = -0,8 х +4

0,8 х = 4

х = 4/0,8 = 5

( 5,0)

Y = -0.8*0+4

Y = 4

( 0, 4)