Знайти масу автомобіля, який рухався зі швидкістю 72км/год, якщо його кінетична енергія дорівнює

100кДж​

Ответы на вопрос

Отвечает Ершов Никита.

Ответ:

500 кг

Объяснение:

Е = mv2/2

2 Е = mv2

m = 2 Е/ V2 = 2 *100 000 / 20*20 = 200 000 / 400 =  500 кг

72 км/час = 20 м/с