СРОЧНО Швидкість тіла масою 1 кг, кинутого вертикально вгору, змінюється за законом: υу = 30 −

10t. За нульовий рівень потенціальної енергії вважайте точку кидання. Встановіть значення потенціальної та кінетичної енергії через 2 с після початку руху. Варіанти: Потенціальна енергія – 312,5 Дж Кінетична енергія – 127,5 Дж Потенціальна енергія – 400 Дж Кінетична енергія – 50 Дж Потенціальна енергія – 450 Дж Кінетична енергія – 0 Дж Потенціальна енергія – 500 Дж Кінетична енергія – 250 Дж

Ответы на вопрос

Отвечает Sognonova Irina.

Ответ:

Объяснение:

υу = 30 − 10t.

V(2)=30-20=10 м/с

1)Eк=mV^2/2=1*100/2=50 Дж

2) E=mVo^2/2=1*900/2=450 Дж

Еп=450-50=400 Дж

===========

Потенціальна енергія  400 Дж

Кінетична енергія  50 Дж