Чи підходить графік рівняння x+y=9 через точку: к(10,-1);F (5,6) срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Москвина Лидия.

Відповідь:

Пояснення:
y=9-х

Щоб перевірити чи проходить графік рівняння через точку треба підставити першу координату по осі х :

К(10;-1)

у=9-10

у= -1

Точка К(10;-1) належить графіку

F(5;6)

y=9-5

y=4

4≠6 точка F(5;6) не належить графіку