1. (0,5 б.)Знайдіть усі корені неповного квадратного рiвняння x² - 3x = 0. Б B r A 0 0; 3 0;-3 3

А Б В Г

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Эвелина.

Відповідь:

0; 3

Пояснення:

x² - 3x = 0

х(х - 3) = 0

Маємо сукупність:

х = 0        ⇒  х = 0

х - 3 = 0   ⇒  х = 3

Отже корені 0 і 3