поле площею 100 га розділили на дві частини так, що площа однієї стала на 5 га меншою від половини

площі другої. Знайдіть площу кожної частини

Ответы на вопрос

Отвечает Муратов Арсений.

Объяснение:

1 часть поля = х га

2 часть поля = у га

х + у = 100

1/2х - у = 5 | * 2

х = 100 - у

х - 2у = 10

1)

х - 2у = 10

100 - у - 2у = 10

-у - 2у = 10 - 100

-3у = -90

у = -90 : (-3)

у = 30

2)

х = 100 - у

х = 100 - 30

х = 70

1 часть поля = (х) = 70 га

2 часть поля = (у) = 30 га

Отвечает Самченко Аня.

Ответ:

Объяснение:

Нехай площа однієї частини - х га, тоді площа другої частини 1/2х - 5 га. Складемо рівняння:

х + 1/2х - 5 = 100

х + 0,5х = 100 + 5

1,5х = 105

х = 105 : 1,5

х = 70 га площа однієї частини

1/2х - 5 = 1/2 * 70 - 5 = 35 - 5 = 30 га площа другої частини