Розмір зали 50м на 70м 3-5 площі займає місце для танців решта місце для відпочинку яка площа місця

для відпочинку

Ответы на вопрос

Отвечает Зайка Марина.

Пошаговое объяснение:

50×70=3500 м² площа

3500:5=700 м² одна п'ята залу

700×3=2100 м² місце для танців

700×2=1400 м² місце для відпочинку