Ліс,луки і орна земля займають 600 га. З них ліс займає одну п'яту від усієї площі, орна земля сім

шостих того що займає ліс а решту площі луки. яка площа Луків?​

Ответы на вопрос

Отвечает Щичка Юля.

1. 600 * 1/5 = 120 га – занимает лес;

2. 120 * 7/6 = 140 га – занимает орна;

3. 600 - (120 + 140) = 600 - 260 = 340 га – занимают луга.

Ответ: лес – 120 га; орна – 140 га; луга – 340 га.

Отвечает Шевченко Настя.

Відповідь:

Луки займають 340 га землі

Покрокове Пояснення:

1)600:5=120(га)-займає ліс

2)120*7:6=140(га)-займає орна земля

3)600-120-140=340(га)-займає луки