Ліс,рілля і луки займають 300га.Площа лісу складає 40% цієї площі,рілля-п'ять шостих площі

лісу,решту займають луки.Скільки гектарів займають луки?Помогите плз!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Рейх Данил.

Ответ:

1) 300/100×40=120га (стільки займає площа лісу)

2)120/6×5=100га (стільки займає рілля)

3) 300-(120+100)=80га (стільки займають луки)

Відповідь: луки займають 80га