Площа городу 30 га. Картопля займає 15 га, кукурудза-7 га. Решту площі займають грядки. На скільки

гектарів площа грядок менша, ніж площа під картоплею?

Ответы на вопрос

Отвечает Жабборов Анвар.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15 + 7 = 22 га площа , яку займає картопля і кукурудза

30 - 22= 8 га площа, яку займають грядки

15 - 8 = 7 га на стільки площа грядок менша, ніж площа під картоплею