Довжина городу 34м а ширина на 10м менша.одна четверта городу займають огірки а решту картопля.Яку

площу займає картопля?

Ответы на вопрос

Отвечает Калдарбеков Айнар.

1.34-10=24(м) ширина городу
2.34*24=816(м) площа городу
3.816*1/4=204(м)займають огірки
4.816-204=612(м) площа картоплі

Отвечает Пищов Егор.

Площа городу 816 метрів квадратних
площа картоплі 204 метри квадратних