ліс ,рілля і луки займають 300га. площа лісу 40% усієї площі, рілля 5/6, решта луки, скільки

займають луки?

Ответы на вопрос

Отвечает Мазура Лиза.
Я думаю що це так робиться
1)300*40%=300*0,4=120(га)-S лісу
2)120*5/6=100(га)-S рілля
3)300-(120+100)=80(га)-S лук