Площа присадибної ділянки 25 арів. Будівлі й двір займають 4 арів, сад-6 арів. Решту площі займає

город. На скільки арів площа городу більша від площі саду

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашкина Екатерина.
1)4+6=10(а)-разом сад и двір;
2)25-10=15(а)-город.
3)15-6=9(а)
Відповідь:більше на 9 арів.