На пришкільній ділянці,яка має форму прямокутника школярі виростили овочі.Довжина ділянки 50м,в

ширина 25м.3\6(дробами) усієї площі займає капуста, а решту площі морква.Яку площу займає морква?

Ответы на вопрос

Отвечает Семыкин Владислав.
1) 50 * 25= 1250(м кв) площа ділянки
1250 м кв - 1 ціла
1250 м кв - 6/6. 
2) 6/6 - 3/6 = 3/6 - припадає на моркву
3/6 = 0,5 * 6/6 
3) 1250:2 = 625 (м кв) займає морква