Розмір зали - 50 м на 70 м. 3/5 площі займає місце для танців, решта - місце для відпочинку. Яка

площа місця для відпочинку. Відповіді А.3500 м2 Б. 2100 м2 В. 1400 м2

Ответы на вопрос

Отвечает Нестерова Мария.

Відповідь:

в) 1400 м2

Покрокове пояснення:

Площа зали = 50*70=3500 м2

3/5 площі - танці, тобто 3500*3/5=2100м2 - площа для танців

3500 - 2100 = 1400 м2 - місце для відпочинку