Поле площею 80 га необхідно поділити на дві частини так, щоб площа однієї частини стала на 8 га

більшою, ніж половина площі другої частини. Якщо через х га позначити площу першої частини, а через у га- площу другої частини, то умові відповідає яка система рівнянь?

Ответы на вопрос

Отвечает Прищепа Никита.
 \left \{ {{x+y=80} \atop {x= \frac{y}{2} +8}} \right.