поле площею 1290га поділено на 3 ділянки так, що площа першої ділянки на 60га менша, ніж площа

другої ділянки, і в двічі менша площі третьої ділянки. Знайдіть площі ділянок ​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляк Діма.

Ответ:

Нехай перша ділянка – х, тоді друга ділянка=х+60 га, третя ділянка=2х одже:

x+x+60+2x=1290

4x+60=1290

4x=1290-60

4x=1230

x=1230/4

x=307,5(га) перша ділянка

307,5+60=367,5(га) друга ділянка

307,5*2=615(га) третя ділянка

Проверка:

307,5+367,5+615=1290(га)

Ну хочу сказать я в 8 классе и решаю такое...