Помогите быстрее Вкажіть добуток коренів квадратного рівняння: x^2-7x+12=0;


Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Валерия.

Ответ:

Знайдемо коріння по теоремі Вієта:x1 + x2 = -2x1 * x2 = -3x1 = 1; x2 = -3Тоді твір - 1 * (- 3) = -3 (можна вже з теореми Вієта побачити)

Отвечает Сайдалин Бекарыс.

Ответ:

Объяснение:

X^2-7x+12=0

используем формулу Виета

x1*x2=12

OTBET:добуток коренів квадратного рівняння: 12