3. Чи проходить трафік рiвняння 3х - 5у = 21 через точку А(2: -3); B(8; 1)? розписати!​


Ответы на вопрос

Отвечает Аникин Иван.

Ответ:

Объяснение:

3х - 5у = 21    ; А(2: -3); B(8; 1)

*підставляємо окремі точки в рівняння

A(2;-3        3*2-5(-3)=21        графік проходить

                       6+15=21                                                                                      

                       21=21

B(8;1)        3*8-5*1=21 графік не проходить

                    24-5= 21

                         19≠21