1. Разложите на множители: A) 2x² - 2y2 Б) а3 + 125b3 B) (2a - bc)2 - 9a² пж срочноо​


Ответы на вопрос

Отвечает Пантелеева Ира.

Ответ:

Решение

1)(a+b)²-(a-c)² = (a + b + a - c)*(a + b - a + c) = (2a + b - c)*(b + c)

2)(a+b)²-(b+c)² = (a + b + b + c)*(a + b - b - c) = (a + 2b + c)*(a - c)

3)(2a+b)²-(2b+a)² = (2a + b + 2b + a)*(2a + b - 2b - a) =3* (a + b)*(a - b)

4)(a-3b)²-(3a+b)² = (a - 3b + 3a + b)*(a - 3b - 3a - b) =

= - 4*(2a - b)*(a + 2b)

Отвечает Фатьянов Денис.

Объяснение:

A) 2x² - 2y² = (2х-2у)(2х+2у) за формулою різниці квадратів двох виразів

Б) а³ + 125b³=(а+5b)(a²-5ab+25) за формулою суми кубів двох виразів

B) (2a - bc)² - 9a²= (2а-bc-3a)(2a-bc+3a)=(-a-bc)(5a-bc) за формулою різниці квадратів двох виразів