Знайдіть значення аргументу при якому значення лінійної функції у=3х-7=2


Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Кристина.

y = 3x - 7 \\ y = 2 \\ 3x - 7 = 2 \\ 3x = 2 + 7 \\ 3x = 9 \\ x = 9 \div 3 \\ x = 3

Отвечает Кудаш Оля.

Ответ:

x = 3

Объяснение:

3x - 7 = 2

3x - 7 + 7 = 2 + 7

3x = 9

Поділимо обидві сторони на 3:

x = 3

Відповідь: Значення аргументу x, при якому значення лінійної функції у = 3х - 7 дорівнює 2, становить x = 3.