Знайдіть корені квадратного рівняння 2x^2-x-6=0.


Ответы на вопрос

Отвечает Щербаков Егор.
D = 1 - 4*2*(-6) = 49 = 7^2
x1 = 1+7/4 = 2
x2 = 1-7/4 = -3/2 = -1,5