Помогите с подробным ответом!! Відомо що m>n. Чи може різниця m-n дорівнювати: 1)0; 2)4; 3)-8?


Ответы на вопрос

Отвечает Шемелина Юля.

Ответ:

За визначенням різниці двох чисел, ми віднімаємо менше число від більшого:

m - n

1) Коли різниця дорівнює 0, ми маємо:

m - n = 0

Це означає, що m дорівнює n. За умовою задачі нам відомо, що m > n, тому рівність m = n неможлива.

Отже, різниця m - n не може дорівнювати 0.

2) Коли різниця дорівнює 4, ми маємо:

m - n = 4

Це означає, що m на 4 більше за n. Так як за умовою задачі ми відомо, що m > n, то рівність можлива. Наприклад, якщо m = 10, то n = 6, і ми отримуємо:

m - n = 10 - 6 = 4

Отже, різниця m - n може дорівнювати 4.

3) Коли різниця дорівнює -8, ми маємо:

m - n = -8

Це означає, що m на 8 менше за n. Так як за умовою задачі ми відомо, що m > n, то рівність неможлива. Наприклад, якщо m = 10, то n має бути більше 18, що суперечить умові m > n, тому рівність неможлива.

Отже, різниця m - n не може дорівнювати -8.

Таким чином, можлива лише друга відповідь: різниця m - n може дорівнювати 4.

Объяснение:

Будь добр ответь как лудшый ответ