Який тиск стиснутого повітря, що міститься в балоні ємністю 20 л за температури 12 °С, якщо маса

цього повітря 2 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Ханенко Саша.

pV=mRT/M

p=mRT/(MV)

p=2*8,31*285/(29*10⁻³ * 20*10⁻³)=8,2*10⁶ (Па)