ПЖ СРОЧНО ДО 19/00 НАДО ))))) 1. Продовжіть твердження: «Під час витікання газу з балона…»: А)

Зменшується його об’єм. Б) Зменшується його тиск, оскільки зменшується концентрація молекул. В) Збільшується його тиск, оскільки збільшується середня кінетична енергія руху молекул. Г) Зменшується його температура, оскільки зменшується його маса. 2. Яка кількість речовини міститься в газі, якщо за температури 240 K і під тиском 200 кПа його об’єм дорівнює 40 л? 3. Який тиск повітря, що перебуває в балоні місткістю 20 л при 12 °С, якщо маса цього повітря — 2 кг? Молярна маса повітря 0,029 кг/моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Гречкина Анжелика.

Ответ:

Объяснение:

1) Б

===

2) v=p*V/(R*T)=2*10^5*40*10^-3/(8.31*240)=4 моль

=========

3) p=m*R*T/(M*V)=2*8.31*285/(0.029*0.02)=8.17*10^6 Па

====================================