Розв'яжіть рівняння 8x-3(2x-1)=2x+5A)8Б)0В) коренів немає Г) x — будь-яке число ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Мария.

Ответ:

коренів немає

Объяснение:

8х-4(2х-1)=2х+5

8х-6х+3=2х+5

2х+3=2х+5

3=5

коренів немає