6. Хлопчик задумав число, зменшив його в 4 рази, збільшив на 16, від результату вiдняв 252 і

отримав 1348. Яке число задумав хлопчик,​

Ответы на вопрос

Отвечает Старостин Витя.

Відповідь:

6336

Покрокове пояснення:

Нехай число, яке задумав хлопчик, буде позначене як х.

Згідно умови, ми можем записати таку рівність:

((x / 4) + 16) - 252 = 1348

Спростимо це вираз:

x / 4 + 16 - 252 = 1348

x / 4 - 236 = 1348

x / 4 = 1584

x = 4 * 1584

x = 6336

Отже, хлопчик задумав число 6336.

Отвечает Миронов Артём.

Відповідь:

6336

Покрокове пояснення:

Нехай число, яке задумав хлопчик, буде позначене як х.

Згідно умови, ми можем записати таку рівність:

((x / 4) + 16) - 252 = 1348

Спростимо цей вираз:

x / 4 + 16 - 252 = 1348

x / 4 - 236 = 1348

x / 4 = 1584

x = 4 * 1584

x = 6336

Отже, хлопчик задумав число 6336.