4. Розв'яжи задачу. Хлопчик задумав число, записав протилежне число, потім збільшивйого в три

рази, відняв від нього найбільше двоцифрове число тав результаті отримав 123. Яке число задумав хлопчик? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Задорожняя Лиза.

Ответ:

47

Пошаговое объяснение:

задумане число - х

протилежне - у

х×3-99=123

х×3=123+99

х×3=222

х=222÷3

х=74