Хлопчик задумав число,записав протилежне число, потім збільшив його в три рази,відняв від нього

найбільше двоцифрове число та в результаті отримав 123.Яке число задумав хлопчик.

Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Ответ:

-8

Пошаговое объяснение:

3х-99=123

3х=123-99

3х=24

х=24/3

х=8

Протилежним до 8 є число -8