Функцію задано формулою у=kx-2. При якому значен- ні к графік функції: а) проходить через точку

М(-3; 4);​

Ответы на вопрос

Отвечает Власенко Алина.

Ответ:

Для того, щоб дізнатись значення k, коли графік функції проходить через точку М(-3, 4), підставимо координати цієї точки у формулу функції:

4 = k*(-3) - 2

4 = -3k - 2

3k = -2 - 4

3k = -6

k = -6 / 3

k = -2

Отже, значення k для цього графіку функції дорівнює -2.

Отвечает Якупов Денис.

Відповідь:

Пояснення:

у=kx-2

М(-3; 4)

4 = k(-3) - 2

4 + 2 = -3k

-3k = 6

k = 6 : (-3)

k = - 2