Допишіть рівняння хімічної реакції згідно зі схемою, додайте, якщо потрібно, коефіцієнти. У

відповіді вкажіть: формулу продукту реакції, його назву, масову частку Оксигену в ньому B + O_{2} =

Ответы на вопрос

Отвечает Котенко Егор.

Відповідь:

4В+3О2=2В2О3  

Mr(B2O3)=11*2+16*3=70

w(O)=48*100/70=68,6%

Пояснення: