Решите тест дам 50 балов 1.Допишіть рівняння реакції і вкажіть суму коефіцієнтів: K + O2 =

2.Допишіть рівняння реакції і вкажіть суму коефіцієнтів: Ca+ P = 3. Допишіть рівняння реакції і вкажіть суму коефіцієнтів: Al + Cl2 = 4. Допишіть рівняння реакції і вкажіть суму коефіцієнтів: Zn + Br2 = 5. Допишіть рівняння реакції і вкажіть суму коефіцієнтів: Ag + S = 6. Вкажіть коефіцієнт перед KOH у рівнянні: Al2(SO4)3 + KOH = Al(OH)3 + K2SO4. 7. Вкажіть суму коефіцієнтів перед продуктами реакції у рівнянні: MgBr2 + Na2CO3 = MgCO3 + NaBr 8.Вкажіть суму коефіцієнтів у рівнянні: Fe(OH)3 = Fe2O3 + H2O9. Вкажіть коефіцієнт перед киснем у рівнянні: C2H6 + O2 = CO2 + H2O 10. Вкажіть коефіцієнт перед вихідною речовиною: (CuOH)2CO3 = CuO + CO2 + H2O11.Вкажіть суму коефіцієнтів у рівнянні: NO + O2 = NO2 12. Вкажіть коефіцієнт перед продуктом реакції: Al + O2 = Al2O3 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Филенкова Алёна.

1.4K+O2=2K2O сумма коєф. 4+1+2=7

2.5Са+2Р=Ca5P2. 5+2+1=8

3.2Al+3Cl2=2AlCl3. 2+3+2=7

4.Zn+Br2=ZnBr2. 1+1+1=3

5.2Ag+S=Ag2S. 2+1+1=4

6.Al2(SO4)3+6KOH=3K2SO4+2Al(OH)3. 6

7.MgBr2+Na2CO3=MgCO3+2NaBr. 1+1=2

8.2Fe(OH)3=F2O3+3H2O. 2+1+3=6

9.C2H6+5O2=2CO2+3H2O. 5

10.2(CuOH)2CO3=4CuO+CO2+2H2O. 2

11.2NO+O2=2NO2. 2+1+2=5

12.4Al+3O2=2Al2O3. 2