У рівнобедреному трикутнику АВС з основою АС проведено висоту ВD. Знайдіть периметр трикутника АВС,

якщо ВD = 7 см, а периметр трикутника АВD дорівнює 34 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Вертман Алиса.

Ответ:

54см

Объяснение:

АBC–?

BD=34cм

BAD=34-7=27см

BCD=BAD=27см

ABC=27×2 =54см

на фотке всё расписано