Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 63 см, а бічна сторона на 3

см більша за основу.

Ответы на вопрос

Отвечает Кожухарь Ирина.

Ответ:

ответ ниже

Объяснение:

Нехай основа дорівнює х см, тоді кожна з бічних сторін (івони рівні, бо трикутник рівнобедрений) дорівнює x + 6 см. Периметр (сума длин всіх сторін) трикутника дорівнює: x+2^ * (x + 6) , що складає 63 см. Маємо рівняння:

x + 2(x + 6) = 63

x + 2x + 12 = 63

3x + 12 = 63

3x = 63 - 12

3x = 51

x = 51/3

x = 17

Маємо: основа дорівнює x = 17CM , кожна з бічних сторін дорівнює x + 6 = 17 + 6 = 23 см

Відповідь: основа рівнобедреного трикутника 17 см, бічні сторони по 23 см кожна