Обчисли, дії запиши у зошит. 1) суму квадратів чисел 0,6 і -0,7; 2) квадрат суми чисел 5,7 і

-6,3; 3) різницю кубів чисел 2,3 і 2,2; 4) куб суми чисел 8,2 і 1,8.

Ответы на вопрос

Отвечает Федоров Никита.

Объяснение:

1) 0,6² + (-0,7)² = 0,36+ 0,49 = 0,85

2) (5,7 + (-6,3))² = (5,7-6,3)² = 0,36

3) 2,3³ - 2,2³ = 12,167 - 10,648 = 1,519

4) (8,2 + 1,8)³ = 10³ = 1000