40. Знайдіть значення виразу: a)(2=3+0,8).(-8+525=0,12); 41. рівняння: Розв'яжіть a) x² - 7x + 6 =

0; 42. Спростіть вираз: a) (x-5)(2x + 3) +7x;​

Ответы на вопрос

Отвечает Белкина Мария.

Ответ:

Объяснение:

41. Розв'яжемо рівняння:

a) x² - 7x + 6 = 0

Це квадратне рівняння можна розв'язати за допомогою факторизації. Розкладемо його на множники:

x² - 7x + 6 = (x - 6)(x - 1) = 0

Тепер встановимо кожний множник рівний нулю і знайдемо значення x:

x - 6 = 0   або   x - 1 = 0

1. x = 6

2. x = 1

Отже, маємо два розв'язки: x₁ = 6 і x₂ = 1.

42. Спростімо вираз:

a) (x - 5)(2x + 3) + 7x

Спростимо дужки, використовуючи розподільний закон множення:

(x - 5)(2x + 3) + 7x = 2x(x) + 2x(3) - 5(2x) - 5(3) + 7x

Далі розподілимо кожен добуток:

2x² + 6x - 10x - 15 + 7x

Тепер зіберемо подібні члени:

2x² + (6x - 10x + 7x) - 15

Спростимо коефіцієнти перед x:

2x² - (-3x) - 15

Подвійне від'ємне -3x можна записати як +3x:

2x² + 3x - 15

Отже, спрощений вираз дорівнює 2x² + 3x - 15.