Допоможіть пж: Знаходження дробу від числа 1)0.7 від 40 2)10% від 27


Ответы на вопрос

Отвечает Пак Мария.

1) 0.7% від 40 = (0.7*40)/100= 28/100=0,28

2) 10% від 27 = (10*27)/100= 270/100= 2,7