1) 4(x - 1) + 3(x + 2) = 7x + 2


Ответы на вопрос

Отвечает Ягодина Полина.

Ответ:2=2

Объяснение:

Розподіліть значення в дужках: 4x - 4 + 3x + 6 = 7x + 2

Об’єднайте однакові члени з обох сторін рівняння: 7x + 2 = 7x + 2

Відніміть 7x з обох частин рівняння, щоб виділити постійні члени: 7x - 7x + 2 = 2

Спростіть рівняння: 2 = 2