Складіть зведене квадратне рівняння корені якого дорівнюють -4 і 11


Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Глеб.
(x+4)(x-11)=0 \\ x^2-11x+4x-44=0 \\ x^2-7x-44=0